Това заяви в „На кафе“ изгонената снощи от риалити шоуто Петя Буюклиева. Аз готвех, чистех. И си позволих да поискам само един лак. Какви претенции, какво чудо!
Устатата певица, която подлуди всички с капризите и мрънкането си в Къщата, не „падна по гръб“ и не се поддаде на провокациите на менторите в студиото. Те откровено я обвиниха, че преигравала пред камерите и че е прекалила с изискванията си към другите.
„Петя е просто една гледана и глезена жена“, заяви Маги Желязкова.