Реклама / Ads
1| 6689 |01.02.2022 ЛАЙФ СТАЙЛ

Елизабет II пусна собствена марка кетчуп

.
Кралица Елизабет II Източник: БГНЕС
Британската кралица Елизабет II пусна на пазара собствена марка кетчуп, съобщи ”People”.
 

Кетчупът е "идеален за закуска или по всяко време на деня", се казва в слогана на рекламата. Съставките се отглеждат в имение в Норфолк, а цената на кетчупа е около 6,7 паунда за опаковка.

 

Във Великобритания се смята, че кралицата е пристрастена към бургерите. Според бившия ѝ готвач Дарън Макгрейди обаче тя предпочита бургера непокрит, консумиран с нож и вилица и сервиран без кетчуп.

 

Над 10 млн. души ще участват в тържествата по случай юбилея на кралица Елизабет

 

По-рано журналисти разкриха тайните на дълголетието на Елизабет II. Съобщава се, че кралицата редовно спортува и се храни здравословно. Затова се старае да не консумира въглехидрати, като картофи и тестени изделия. Тя спазва това правило особено стриктно вечер.




Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2636 |09.12.2025 Звезда от "Сексът и градът" се омъжи на 69 години . 1| 4612 |24.11.2025 Фреди е мъртъв, да живее Фреди . 1| 5886 |23.10.2025 Модел от OnlyFans задържан след въоръжен обир . 0| 5722 |20.10.2025 ChatGPT: скоро и с еротични умения

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads