Българската Анджелина направи на пух и прах нашите пластични хирурзи
Фолк певицата Джорджия, която много прилича на Анджелина Джоли, посече пластичните хирурзи в България. Тя постна снимка на стената си във Фейсбук и написа „горките мъже”!
„О, повярвай ми, ако има кой да ме разкраси така, няма да се замисля. Обаче тук е страшно, даваш пари и се молиш всичко да е Ок", коментира Джорджия.