1| 5293 |02.06.2019 ФАБРИКА ЗА КЛЮКИ

Разголена фенка грабна вниманието от финала в Шампионска лига

.
Източник: Туитър
Английският футболен отбор Ливърпул спечели с 2:0 финала на Шампионската лига срещу Тотнъм, предаде АП. Вниманието от мача обаче открадна разголена млада дама, която се появи на терена.

Мохамед Салах даде преднина на Ливърпул във втората минута от двубоя с гол от дузпа, а резервата Дивок Ориги отбеляза второто попадение за победителите в 88-ата минута на мача. Ливърпул печели Шампионската лига, след като миналата година загуби на финала на турнира от Реал Мадрид с 3:1. Тотнъм загуби първия си финал в историята на турнира, отбелязва АП.

Секси блондинката нахлу на терена по време на първото полувреме на финала в Шампионската лига между Тотнъм и Ливърпул. Телевизионните камери не показаха жената, но фотографи разпространиха нейни снимки. Двубоят бе спрян за кратко, докато дамата бъде изведена от стюардите. Малко по-късно се разбра, че това е Кинси Волански - популярна актриса и фотомодел. Тя е гадже на Виталий Здоровецкий - също познат като нарушител от подобен тип, който дори има забрана да посещава спортни събития. Блондинката бе облечена с бански с неговото име.