Автомобилът е създаден за представянето на филмите за суперагента и никога досега не е показван на екран. Новият собственик на „колата на Джеймс Бонд” ще може да се вози по улиците с „шпионско оборудване”, съобщава БНТ.

Колата има механизъм за смяна на регистрационните табели, подвижно бронирано задно стъкло, катапулт, система за пробиване на гуми и система за пускане на димки, съобщават от аукционната къща.