Ето какво пише още тя: "Преди малко отворих български сайт за новини. Аз съм в тотален потрес!!! Пише се за "Джихадисти", "араби", "ислямски тероризъм". Тук в Лондон никъде не се споменават тия думи. 'Що лъжете? На снимките от инцидента се вижда чернокож мъж, а Скотланд Ярд не са излезли още със становище от какво естество е атаката. Има 4-ма загинали, включително полицай и нападателя. 20 ранени. Спрете да се опитвате да всявате ужас на етническа и религиозна основа, защото така ви е политически угодно в момента. Това е гавра с паметта на загиналите. Не ви е срам!"...