Реклама / Ads
0| 6400 |16.03.2019 ЛАЙФ СТАЙЛ

Трабант фест за поредна година във Велико Търново

.
Стотици фенове на култовата източногерманска кола ”Трабант” се събраха за поредна година във Велико Търново. Те се насладиха на дефилето по улиците на старата столица с ретро возилата.
 

Сред организаторите на трабант феста и един от най-запалените фенове на ретро автомобилите е и депутат от "Обединени патриоти" доц. Милен Михов.

 

Вече 30 години той е горд притежател на трабант, модел 1987. И до днес той не е изневерявал на марката, а автомобилът му има специално място на паркинга пред Народното събрание.

 

В парада и тази година се включиха и тунинговани трабанти, като кабрио, лимузина и високопроходимо трабанче с гребло на снегорин.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3401 |05.01.2025 След серията празнични почивни дни: Очаква се засилен трафик към София и другите големи градове на България . 0| 5591 |09.06.2018 Четвърти парад на ретро автомобили и мотоциклети се провежда в Русе . 1| 7095 |22.03.2014 Шествие на трабанти по улиците на Велико Търново . 6| 17325 |05.09.2009 Лъскави ретро возила привличат повече от яки мацки

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads