Реклама / Ads
1| 3102 |27.03.2025 НОВИНИ

17-годишен шофьор без книжка се вряза в голяма тълпа в Берлин, има ранени

.
Източник: БГНЕС
17-годишен шофьор без книжка се е врязал в голяма тълпа от хора в берлинския квартал ''Гезундбрунен", информира Bild.
 

Инцидентът се е случил в късните часове на сряда.

 

От противопожарната служба алармираха, че осем души са с различни наранявания. Под автомобила е затисната 25-годишна пешеходка, която е с опасност за живота. Служители на реда и случайни минувачи са ѝ оказали първа помощ.

 

Властите смятат, че младежът е шофирал кола за споделено пътуване с трима свои спътници на възраст между 16 и 19 години. Според първоначалната информация 17-годишният е наел колата, използвайки профила на майка си.





Младежът е бил арестуван на мястото на инцидента. Първоначално обаче, за да избяга от органите на реда, 17-годишният е карал на заден ход, като полицай е получил травма в ръката след маневрата. След това блъснал няколко души на тротоара и накрая ударил колата си в стена на къща.

 

Работата по случая продължава.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 229 |19.12.2025 НС реши: България влиза във фонда за подкрепа на Украйна с 10 млн. евро . 0| 146 |19.12.2025 61 млрд. долара: Глобалните сделкти за центрове за данни удариха исторически рекорд . 0| 760 |19.12.2025 Европейско издание: Дезинформация около протестите в България, страната е уязвима . 1| 550 |19.12.2025 Украйна уби генерал от ГРУ след атака срещу кораб от сенчестия флот

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads