Реклама / Ads
0| 3211 |06.02.2025 НОВИНИ

За 4 часа тази нощ ще бъде ограничено движението на АМ „Хемус“

.
Източник: АПИ
За 4 часа тази нощ - от 0 ч. до 4 ч. на 7 февруари /петък/, ще бъде ограничено движението в двете посоки от 30-ти до 47-ми км на АМ „Хемус“. Промяната в организацията на движение е за обособяването на напречни връзки между двете тръби на тунел „Топли дол“ при ремонта на съоръжението.
 

За да не се затруднява трафикът предвидените строителни дейности ще се извършват през нощта, когато движението е по-малко. Превозните средства ще бъдат пренасочени по обходен маршрут по път I-1 Ботевград - София, както следва:

 

- автомобилите, пътуващи в посока Варна, ще бъдат отклонявани от пътен възел „Витинска река“ при 30-ти км по път I-1 София - Ботевград до пътен възел „Ботевград“ при 47-ми км, където отново ще се включват в магистралата;







- автомобилите, пътуващи за София, ще се пренасочват от п. в. „Ботевград“ при 47-ми км по път II-17 и път I-1 София – Ботевград до пътен възел „Витинска река“ при 30-ти км на АМ „Хемус“.


От Агенция „Пътна инфраструктура“ апелират шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3486 |25.08.2025 Ограничава се движението в тунел "Витиня" на АМ "Хемус" . 0| 3072 |28.04.2025 Привет от АПИ: Затварят части на „Хемус“ в утрешния ден . 1| 3343 |04.01.2025 Промяна в движението по АМ "Хемус" за голямото завръщане в София . 0| 10951 |25.04.2024 Важна информация ако ще пътувате за Великден, АПИ обяви кога спират движението по "Хемус"

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads