БСП ще имат 26 депутати, а "Има такъв народ" - 25.
"Демократична България" е с 16 народни представители, а с най-малко депутати е групата на "Възраждане" - 13.
Централната избирателна комисия утвърди окончателното разпределение на мандатите. Най-много депутати ще имат ”Продължаваме промяната” - 67, следват ГЕРБ-СДС с 59 народни представители. Трети са ДПС с 34 депутати.
БСП ще имат 26 депутати, а "Има такъв народ" - 25.
"Демократична България" е с 16 народни представители, а с най-малко депутати е групата на "Възраждане" - 13.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Да наблегнем на ДБ- "едва 16", а ИТН колко губи,заглавието не казва!
Целта на ИТН беше да изгуби и да мине в златната среда в сегашния парламент, докато ДБ сънуваха второ място.
Участие на гражданите в управлението.Видяхме в последните 30 години случайните политици не са в състояние да направят нищо градивно.Време е цялото управление да мине в ръцете на народа,според Конституцията. Има два пътя пред България.С Борисов отива в канализацията и цялото мракобесие на политическата и олигархична система се изразява в задържане и конфискация на цялото им имущество на 15 хил, които са собственици на държавата.Преминава в ръцете на народа за писане на законите, на разпределянето публичните блага през обществени поръчки.Концесии,евросредства и избор на депутати и ръководни длъжности пряко от гражданите със закони за отзоваване.Другият път е смяна на Илия.Пременил се с нови дрехи, като го погледнеш пак си е в старите дрехи с Гешев.Циркове да ни отвлича вниманието, малко козметични промени и продължаваме по пътя на самоунищожението на нацията.Да повярваме, че няма българин, който да не знае, че в държавата всичко е потънало в зависимости, феодализъм,простотия и мръсотия.
Нинoвa e билa иcтинcкa oпoзиция нa Борисов и ГEРБ. На думи, а не на дeлa. С вoта нa нeдoвeрие зa цялocтнaта пoлитикa на Борисов и ГЕРБ нe ce брoят. Всеки знае, че те са лицемерни гaрaнтирaт 6- мeceчнo cпoкoйcтвиe.След изборите на 11-ти юли Нинова не си подаде оставката.Каза че с прочистване на партията от вредните за партията хора.И с действията си е обединила повече гласуващи за БСП. Парламентарната им група имаше 80 депутати.Сега има по-малко депутати и си подаде оставката. Идва промяната и трябвa дa ce рaзкaрa cтaрaтa отровна утaйкa на мафията. Още от вечерта след изборите на 14-ти юли, дoри Борисов с простия cи мoзък вeчe cхвaнa това.Единcтвeнo куклoвoдитe нe прeдвидихa oтлива на гласовете за ИТН. И сега Слави не може дa пoпрeчи нa ПП да състави прaвитeлcтвo. БCП щe ce oглaви oт някoй кaтo Крум Зaркoв или Явoр Божанков.И кaктo винaги кучeтaтa cи лaят, кeрвaнът върви необезпокояван от нищо. Но тoзи път aвтoрите на проекта за подмяната щe ocтaнaт извън кeрвaнa и няма КОЙ да ги пази.
Ако Ива митева пак е председателна НС, ще бъде голляма беда! Това ли е цената за подкрепата от итн? Карадая научи български, тя още не маже да говори нормално! Тя е като отрядна ръководителка.
frof:Тъй победиха,че допуснаха Партия на Промяната да излезе начело,и да има възможността да премахне Гешев, да реформира прокуратурата,и да отслаби силите на Статуквото,в противоречие на това за което ИТН бяха създадени и негласно бяха на страната на Мафията!Иначе си ми ясен като бял ден,бития и и.......я не си признават!
Може ли един едно нещо което е работил Борисов? Той цял живот е служил - и кучуто служе но не получава пенсия
Едноокият Борисов може да е цар в царството на слепите.Виновен е за всичко лошо, което се случи в държавата.Краят му се вижда. Eзик мой враг мой.Затова нека да говори и да не спира.Това работи да знаем правата си за справедливост,че законите важат за всички.Виновните да бъдат наказани за престъпленията си.За свобода на медиите и демокрация. Колкото повече глупости плещи, толкова повече ще отвращава и отблъсква гласоподавателите.Истинската му същност излезе на бял свят и да прогледнат слепите и да чуят глухите, че имаме мутра премиер.Не ни трябва нов спасител, а нова политика.И да скъсаме с омагьосаният кръг, в който властта разпределя порциите с обръчите на фирми на Доган и Пеевски и тези, които са ги получили си ги разпределят във властта. И за Борисов неизбежно се стовари народната ненавист и съпротива. Мястото на старите юнаци, мутрите и мафиоти като Борисов не е в политиката.Ще остане проста Тиква и Бай Ганьо.Министрите на Радев бързо извадиха факти и доказателства за корупцията.
Количество е важно , но по-важно е качетвото.
Много са им на ДБ, на следващите избори и толкова няма да имат!
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.