Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 3666 | НОВИНИ

7-годишно дете с аутизъм изчезна. Издирват го в в район Банкя, кв. "Градоман"

7-годишно дете с аутизъм изчезна. Издирват го в в район Банкя, кв. "Градоман"
Източник: Facebook
Издирват 7-годишния Никола, който има проблеми от аутистичния спектър. Детето се е изгубило в район Банкя, кв. "Градоман". Това стана ясно от публикация във Facebook групата "Забелязано в София.
 

"Не говори. Облечен е с кафяв панталон и синьо яке с качулка. Ако някой има информация - 0884038308", гласи текстът на публикацията.

 

На 26 май детето, което е с аутизъм, отново е било изгубено, допълниха от полицията.




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Германия разреши оръжия, доставени от страната на Украйна, да бъдат използвани по цели в Русия 4| 3811 | Германия разреши оръжия, доставени от страната на Украйна, да бъдат използвани по цели в Русия Ученик удари учител в корема, защото не искал да носи униформа 2| 3685 | Ученик удари учител в корема, защото не искал да носи униформа ПП-ДБ внесе подписи за извънредно заседание на парламента 5| 3568 | ПП-ДБ внесе подписи за извънредно заседание на парламента Израелската партия "Национално единство" на Бени Ганц настоява за предсрочни парламентарни избори 0| 2750 | Израелската партия "Национално единство" на Бени Ганц настоява за предсрочни парламентарни избори

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads