Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 3452 | НОВИНИ

Адв. Кашъмов за брифинга на Гешев: Новото е, че и ГЕРБ се включи в групата, която иска съдебна реформа

Адв. Кашъмов за брифинга на Гешев: Новото е, че и ГЕРБ се включи в групата, която иска съдебна реформа
Източник: БГНЕС
„Пресконференцията на главния прокурор Иван Гешев вчера не показа нищо ново, имайки предвид и неговото поведение преди да стане главен прокурор. Увеличава се влиянието на политическите сили, които искат да се обединят за идеята за съдебна реформа. Новото е, че и ГЕРБ се включи в тази група на ПП-ДБ.
 

Това заяви адвокат пред NOVA NEWS адвокат Александър Кашъмов.

 

"Странно е, че главният прокурор си записва някакви неща или вади записи със съмнителна законност, но това е нещо, което там се прави от много време", коментира той.

 

Според него премахването на Гешев от поста главен прокурор не е реформата, а само първата стъпка.

 

Адв. Кашъмов подчерта, че Гешев би следвало да бъде стожер на законността в страната, а не проводник на политически скандали и дрязги.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Гешев: Господ ме наказва с глупави врагове, объркали са политическия тайминг 20| 4489 | Гешев: Господ ме наказва с глупави врагове, объркали са политическия тайминг Румен Ненков за записите на Гешев: Това е милиционерски начин за водене на фактически политическа борба 3| 3416 | Румен Ненков за записите на Гешев: Това е милиционерски начин за водене на фактически политическа борба Адв. Кашъмов: Циреят се пука 3| 10271 | Адв. Кашъмов: Циреят се пука Гешев: Не съм ползвал безплатно Регентската къща и за 3 г. почти не съм ходил на ресторант 4| 4397 | Гешев: Не съм ползвал безплатно Регентската къща и за 3 г. почти не съм ходил на ресторант

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads