Да се присмиваш на човек и да му дюдюкаш с ухилена физиономия, защото се е притеснил, докато говори от трибуната, е най-малкото проява на лошо възпитание.  Демонстрацията на липса на всякаква емпатия в тази ситуация говори много.

Защото страха от публично говорене може да се пребори, но със щетите от гладкото изговаряне на неистини не знам дали ще може да се преборим.

ПП: Не познавам депутата, който от притеснение не можа да се изкаже от трибуната. Но видеото с неговата изява и последвалата вълна от подигравки, са повод да напиша това.

Понеже всички сме Чърчил на политическото публично говорене.

Тепърва ще видим какво ще направят новите управляващи. И това е съвсем друга тема.

Анна Цолова, Facebook