Реклама / Ads
20| 6938 |04.05.2018 НОВИНИ

Арман Бабикян: Защо Борисов не вижда проблем със свободата на медиите?

.
”От днешното интервю - изявление на Бойко Борисов се разбра, че една от фундаменталните свободи - тази на словото, не е негов проблем!!! Защо?” Коментар на политическия пиар по темата от страницата му във Фейсбук. Заглавието е на редакцията.
 
Защото били виновни собствениците на медии и журналистите. От тук следват няколко извода.
Първо - българският премиер е безсилен да осигури демокрация в страната ни.
Второ - собствениците на медии са идиоти и по необяснимо желание прокарват цензура, независимо от факта, че получават милиони от министерствата на Борисов?!
Трето - журналистите го правят от страх или обожание към властта, и трябва моментално да си изядат "трудовите книжки"!!!
Четвърто - по странно стечение на обстоятелствата, горните три извода превръщат несвободните ни медии в изключително услужливи към "нищо неподозиращия" Борисов.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 16| 3868 |20.04.2021 Да ни е честито новото дъно: 112-ти сме по медийна свобода . 8| 5911 |05.08.2020 Арман Бабикян: Управлението на Борисов е политика на матрьошките . 0| 24659 |18.05.2020 Арман Бабикян за публикацията на Божков: Сега доволни ли са всички? . 13| 5576 |30.05.2010 Борисов пита медиите: Натискам ли ви?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads