Значи друг е бил член на БКП, друг разнасяше лакърдии за Галеви, а в гетата животът цъфти. Днес е четвъртък, но сякаш не наближава 10 ти ноември, а 1 ви април. Нищо.
Все е празник. Честито господин премиер!
Арман Бабикян
Днес се оказа, че комунисти са всички тези срещу ГЕРБ. Браво Борисов! А ромите го харесвали, защото закарал децата им на училище, а те имали работа. Уникално.
Значи друг е бил член на БКП, друг разнасяше лакърдии за Галеви, а в гетата животът цъфти. Днес е четвъртък, но сякаш не наближава 10 ти ноември, а 1 ви април. Нищо.
Все е празник. Честито господин премиер!
Арман Бабикян
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Главан няма да ти разбере иронията,Арман ! Даже от неземен кеф,може да те назначи за областен нейде...Да не 'земеш да приемеш,ей !
Така е, иронията е за хора с интелект- придобит или вроден. При нашия човек от Банкя и двата варианта са невалидни.
Е що пък преди 10 ноември нищо не съм чул за теб Арменецо. Или си носил дините.
И КВО СА ТИКВАТА АМА ИЗОБЩО НЕ Е БИЛ КОНУНЕ МИЛИЯ ,ЖИВ ДА ГО ОЖАЛИШ , ИМАЙ ПОНЕ МАЛКО СРАМА БЕ КОМУНИЗ
"Това са БИВШИТЕ деца и внуци на бившата комунистическата номенклатура". Трябва да му се признае, че е доста прост.
Главанака от Банкя, пак ръси ГЛУПОСТИ??? "Бившия" член на БКП който не си върна членската книжка, говори че комунистите били против ГЕРБ???
Флагманът на ЕНП в България, дясната ГЕРБ, е пълна с бивши комунисти 3/4 от националното ръководство Изпълнителна комисия, начело с Бойко Борисов, са били членове на БКП с лидер Тодор Живков. В лявата БСП бившите комунисти са по-малко в процентно отношение само 50%. Или по-простата математика показва, че Начело на ГЕРБ са 11 души, а от тях 7 са комунисти и членове на Комунистическата партия. Във върховното ръководство Изпълнителното бюро на наследницата на БКП БСП са 17 човека, а само 9 са имали партиен билет при Бай Тошо.
Абе кой внуши на дъртото комуне Тикваров че е демократ, ей това не можах да разбера?
Бабикян я оди се пери. Ти си комунист и борисов е комунист. Е, к'во се перчиш? Твоя комунизъм е по-добър от този на герб ли?
ДОЛУ ГЕРБСПДПСПФ!! 10год.герберастия и бойковизъм стигат!!Писна ми от тикви,пъпеши,соколи,домуси,менди,десита,калинки,гинки,султанки,цветанки,цецки,цаци,теменужки,пекински патици,болен лидеровци,шкембе-войводи,магарешки,гештапото,пацо терасо, и прочие герберопитеци гнусни ненаядени!! Рубладжии гадни! Скъсване с руските проводници на путиновите интереси, про-Европейска и про-НАТО-вска политика! ЛУСТРАЦИЯ!! ДЕРУСИФИКАЦИЯ!! ДЕМОНОПОЛИЗАЦИЯ!! НАЦИОНАЛНА ДОКТРИНА!! Смяна на Лукановата конституция от 1990г.!!Там е заровено "кучето" за липсата на правосъдие!! СВОБОДНА И НЕЗАВИСИМА ЕВРОПЕЙСКА БЪЛГАРИЯ! За една ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА!!! Борисов,Цацаров/Гешев,Доган,Гоце,Пеевски-моделът КОЙ!!! Герб са най-успешният проект на КГБ/ДС след ДПС!!! Не сме имали друго такова некадърно, невежо, безотговорно, крадливо,престъпно и цинично управление! ..и пак си ГО изберете Негово Нищожество Буда фон Тиква ал Главанак Дюнер Хасфалт ал Тол Магистрал Ал Хъб Амфет ал Вълшебник-Левак Микрофон Бабаит..!!
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.