Това популизъм ли е, господин Горанов?

Не е ли срамно да управляваш така, че повечето мъже на 50 да нямат спестени "поне 20 хиляди лева"?

Гешев е оръжие на Господ, Борисов си говори с мисирки, а Горанов само с КОЙ ли си говори?

Ако е така, разбирам месечните му норми за "срам"!

Арман Бабикян, Фейсбук