"Единодушно като никога никой няма доверие в изборите, защото ги правят ГЕРБ. Съвсем нормална и елементарна практика е и да пуснеш писмо по пощата, изпращаш писмо или мейл до ЦИК, за да кажеш, че искаш да гласуваш по пощата, за да ти изпратят бюлетина. Току що умряха едни 500-600 000 гласа, които иначе щяха да отидат до ГЕРБ", каза още Бабикян.