Реклама / Ads
1| 3463 |03.09.2024 НОВИНИ

Българин почина в Кушадасъ след инцидент с хотелската охрана

.
Източник: БГНЕС
Български турист е починал в турския курорт Кушадасъ след инцидент с охраната на хотел, съобщават турските медии.
 

35-годишният Пламен Динев бил в нетрезво състояние и влязъл в конфликт с персонала на хотела. Охраната му е сложила белезници, след което мъжът внезапно се е строполил на земята и е изгубил съзнание.

 




 

Постъпил е сигнал на номер 112, но пристигналият медицински екип е могъл само да констатира смъртта на Динев. Тялото му е откарано за аутопсия в моргата на държавната болница в Кушадасъ.

 

Областното полицейско управление е започнало разследване на инцидента. Иззети са видеозаписите от всички камери в района, а 14 служители на хотела са задържани за допълнителни разпити.

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 2231 |18.12.2025 Русия е готова да конфискува активи на западни компании . 0| 2159 |18.12.2025 Гръцките фермери продължават с протестите, блокират касите на магистралите . 1| 2222 |18.12.2025 ЕС трябва да се реформира или ще стане незначителен играч в света . 4| 2303 |18.12.2025 Днешните протести протекоха мирно и без ескалация

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads