От снимката, която е качил нашенецът разбираме, че за храната, която е консумирал е платил 34 евро, съобщава Varna24.bg.

От снимките се вижда, че е ял гръцка салата, омари, две шишчета с картофки и е пил бира.

 На който не му харесва, да ходи на Китен, пише българинът.

Оставяме на вас да прецените и да ни кажете в коментарите - струва ли си?