Реклама / Ads
3| 3319 |22.02.2025 НОВИНИ

Български атлантически организации с дискусия на третата годишнина от руската война срещу Украйна

.
Съюзът на офицерите от резерва „Атлантик“, Атлантическият клуб в България, Атлантическият съвет в България и Софийският форум за сигурност, с подкрепата на Посолството на Украйна в България и Министерството на отбраната канят на публична дискусия по темата: „3 години война срещу Украйна“.
 

Публична дискусията ще бъде последвана от документален филм и изложба.

 

Събитието ще се проведе на 24 февруари 2025 г. (понеделник) в 14:00 ч. в Централния военен клуб (бул. „Цар Освободител“ № 7, зала „Тържествена“).







Програмата включва хронологичен преглед на конфликта, прожекция на документален филм и фотоизложба, последвани от дискусия за бъдещето на Украйна и пътищата за възстановяване на мира.

 

Сред специалните гости и участници ще бъдат представители на български институции, украински официални лица, членове на дипломатическия корпус, както и водещи анализатори и експерти в областта.


Дискусията е в подкрепа на каузата на Украйна и правото й да защитава своя суверенитет като свободна и независима нация. Присъствие може да бъде потвърдено ТУК.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2301 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 1| 2260 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 4| 2431 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 2362 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads