Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
17| 5578 | НОВИНИ

Бедствие в общините Поморие и Несебър

Бедствие в общините Поморие и Несебър
Бедствено положение е обявено в общините Поморие и Несебър заради продължаващия втори ден пожар в района на Дюлински проход.
 

Сформиран е и кризисен щаб с председател Атанас Терзиев, зам.-областен управител и членове - началника на Областно управление „Пожарна безопасност и защита на населението”-Бургас, кмета на община Поморие Иван Алексиев, кмета на община Несебър, началника на ОД на МВР- Бургас.

Над 100 човека, в това число пожарникари от Бургас, Поморие и Несебър, служители на държавните и общински горски стопанства, доброволци от близките населени места са включени в борбата с огъня. В гасенето участват и два хеликоптера.

 

Към момента няма опасност за населените места в района на пожара. Става дума за хората от Гюльовца, Горица и Еркеч.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Дянков ще дава на общините-отличници 14| 6137 | Дянков ще дава на общините-отличници Ретро парад събра очите на местни и туристи в Поморие 0| 10141 | Ретро парад събра очите на местни и туристи в Поморие Почина един от обгазените в Поморие 4| 6422 | Почина един от обгазените в Поморие Цветанов: Най-голямото бедствие е не земетресението, а БСП-управлението 66| 6942 | Цветанов: Най-голямото бедствие е не земетресението, а БСП-управлението

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads