Реклама / Ads
0| 3894 |07.11.2017 НОВИНИ

В БЛС притеснени от възможността финансист да стане здравен министър

.
Българският лекарски съюз е леко притеснен от възможността начело на Министерство на здравеопазването застане финансист, а не лекар.
 

Това стана ясно от коментарите на председателя и заместник - председателя на БЛС д-р Венцислав Грозев и д-р Галинка Павлова относно евентуалната кандидатура на Кирил Ананиев за здравен министър, съобщи БНР.  Съсловната организация очаква тежки преговори по бъдещия рамков договор и фалити на поликлиники през 2018-а година.  

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 227 |10.12.2025 Спорна идея на МОН: По-малко чужди езици в гимназиите, повече часове по БЕЛ и математика . 0| 246 |10.12.2025 Профилите в социалните мрежи вече ще бъдат проверявани при влизане в САЩ . 0| 424 |10.12.2025 „Демокрациите трябва да се борят за свободата“. Дъщерята на Мачадо прие Нобела за мир . 1| 700 |10.12.2025 Полша дава МиГ-29 на Украйна в замяна на достъп до технологии за дронове

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads