Нe cлушaйтe кaквo гoвoрят, глeдaйтe кaквo прaвят.
#БъдетеСмели", написа бизнесменът във фейсбук.
”Прeдизбoрният пaзaрлък зaпoчнa. Вeчe eлиминирaхa пoлoвинaтa глacoпoдaвaтeли - бългaритe, живeeщи в чужбинa, кoитo нe мoгaт дa купят или уплaшaт.
Нe cлушaйтe кaквo гoвoрят, глeдaйтe кaквo прaвят.
#БъдетеСмели", написа бизнесменът във фейсбук.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Бяхме смели, вече не останаха средства! Колко по-смели да сме? Те ни убиват икономически, след което следва и физически? Смели да сме смели, колко повече? То ни остана само гранатометите да грабваме. Ама герберорристите дет са по-лоши и от терористите, ще ни обвинят в тероризъм!
От материална гледна точка, за да забогатееш финансовата войната не е естествен, а изкуствено създаден огън и предизвиква пожар, чийто дим неудържимо да се превръща в пари. Огънят прилича на живота и отвътре тлее и не пуска никого да се доближи, ценните мигове изгарят и се превръщат в жарава.Точно като умиращи мечти. Божков и ние не искаме да умрат нашите надежди и мечти за сваляне от власт престъпниците като Борисов и Пеевски. Затова трябва да се сплотим всички, които са против управлението на ГЕРБ, за да доведем битката срещу тях до успешен край.
СНИМКА на следващия парламент бате бойко на нея трябва да не е сам - той е в средата на снимката, на заден план е ШИШИ - усмихнат от действията които извършва зад гърба на б.б. - около задните му части. От двете срани на б.б. са се разположили двете дупени патриотични булки съответно в любимата си поза на дупени и б.б. с радост ги по плясква. Пред б.б. на коленца е застанала курнелиика и активно е положила глава в скута му и го забавлява. В долния ляв и десен ъгъл на снимката стоят съответно палавото майче и гражданчето славчо с букетчета горски цветя в ръце и чакат реда си б.б. да ги добара .....
г-н Божков, смятам, че вие сте искрен в намеренията си. Искате да помогнете на държавата ни за да изчистите поне малко името си, искате и реванш... това не е лошо. Лошото е, че хората дълго са лъгани и не вярват на никого. Трудно ще е. Умен човек сте. Подскажете начин за да накараме хунтата да изпълни исканията на народа. Гласуване на българите зад граница. То има начин, ама има и едни 80%....
Черепа е взел Главан на гюме.
Пусни още няколко снимки и видия, и ще видим дали ще спечели/откраднат изборите преди вота!:))
Ако наистина желаеш Борисов да си отиде покжи снимката на " Мата Хари" как шета из спалнята и как "Шехерезада" прибира копюрите по 500 в чантата. Защото само думи не са достатъчни, овцете които го подкрепят и гласуват за ГЕРБ са глухи.
И божков черепа е вече демократ. Явно многое завишил дозата. Или ги меша.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.