Той е категоричен, че над Станислав е било упражнено насилие. "Има медицински документи и свидетели, които да подкрепят, че Станислав не е виновен. Над него е упражнено насилие", каза още бащата. И допълни, че "нарушили са му куп права. Не са му дали да се обади на баща си. Той им е казал, че е диабетик. Даже в портмонето му е седял документ", възмути се Румен Плевнелиев
Братът на президента съди МВР за побой над сина си
Братът на президента Румен Плевнелиев съди МВР, заради побой над сина си. "Синът ми Станислав е инвалид. Това никъде не беше описано", обясни по БТВ бащата.