0| 2648 |02.07.2018

Бразилия заслужено победи Мексико с 2:0

.
Бразилия направи още една крачка към шестата си световна титла.

Отборът на Тите победи с 2:0 Мексико. "Селесао Бразилейра" надви закономерно "ацтеките", които от своя страна отново стигнаха до обичайното си ниво на световно първенство - осминафинал. В герой за бразилците се превърна Неймар, който откри резултата в 51-ата минута, а след това бе в основата на гола на Роберто Фирмино в 88-ата минута, съобщи sportal.bg.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.