Реклама / Ads
6| 9615 |27.06.2014 НОВИНИ

Брожение в Главна дирекция „Нацинална полиция“ заради назначение

.
Сериозно брожение има в Главна дирекция „Криминална полиция“ заради назначението на служител в отдел „Убийства“.
 

 

Преди няколко дни в звеното е бил преместен Мирослав Данаилов, който последно е изпълнявал длъжността зам.-директор на ОДМВР-Благоевград. Щом научили кой ще отиде при тях ченгетата от отдела веднага възроптали. Те не искали Данаилов сред тях, защото се съмнявали в професионалната му репутация. Застанали на твърда позиция и отишли директно в кабинета на шефа на ГДНП Тодор Гребенаров. Съобщили му, че ако Мирослав Данаилов остане в звеното те ще се преместят на друго място или ще напуснат системата.

 

 През миналата година въпросното звено се превърна в острието на МВР в борбата с тежката престъпност. Именно там бяха разкрити три фабрики за  убийства-групат а на Вальо Бореца и Мартин Антов, на Йоско Костинбродския,  и на Бай Васо Златаря от Перник.  Именно за това началникът на отдела Михаил Наумов получи наградата „Полицай на годината“. В момента той е в отпуск. Преди да замине за Брагоевград  Данаилов е работил  в сектор „Убийства“ в СДВР. Там за кратко се засякъл с настоящия директор на благоевградската полиция Георги Костов, който впоследствие го поканил за свой заместник. 

 

МВР готви масови рокади преди изборите. Целта е сегашните управляващи да сложат на възлови постове свои хора, които след това да им служат. 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 10026 |20.06.2016 Само във Фрог: Връщат в МВР „топексперт” на #КОЙ, героят от Лясковец” става шеф на ченгетата в Пазарджик . 0| 14474 |01.04.2016 Само във Фрог: Двама бизнесмени избират полицейски шеф на София-област . 0| 13382 |31.03.2016 Първо във Фрог: Отстраниха шефа на ОДМВР-София заради убийствата и атентатите в Ботевград . 0| 9437 |28.03.2016 Първо във Фрог: ОДМВР-София е пред фалит

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads