Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
5| 5687 | НОВИНИ

БСП подкрепя протеста на "Дунарит"

Добрин Данев
Добрин Данев
БСП ЛЯВА БЪЛГАРИЯ подкрепя протеста на 750 работници от военния завод Дунарит. Днес те отстояват правото си на работни места и нормалното функциониране на производствения цикъл, след отнемането на лиценза за търговия на основание на доклад от ДАНС с мотива , че се нарушава националната сигурност.
 
Депутатът от левицата Добрин Данев заяви, че това предприятие е водещо по икономически резултати и средна работна заплата за региона. Затова той призова, ако има някакъв проблем по отношение на собствеността на въпросното дружество , той да се  решава по законов път, в  оперативен порядък, без да се спира производството и да се създават съмнения в контрагентите на дружеството.

„Не искаме да се съмняваме, че зад тези действия има скрити цели в интерес на определени икономически интереси. Надяваме се на адекватно решение от страна на Министерството на икономиката, за да се успокои напрежението”- коментира Добрин Данев.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Блокират Дунав мост, позиви сочат виновните за "Дунарит" 6| 5422 | Блокират Дунав мост, позиви сочат виновните за "Дунарит" "Дунарит" окупира Дунав мост! 8| 5837 | "Дунарит" окупира Дунав мост! Радан Кънев: Подкрепяме работата на Вучков 15| 4883 | Радан Кънев: Подкрепяме работата на Вучков Св. Бъчварова: БСП подкрепя мораториума върху износа на дървесина 1| 5233 | Св. Бъчварова: БСП подкрепя мораториума върху износа на дървесина

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads