Реклама / Ads
6| 5121 |05.07.2019 НОВИНИ

БСП се разграничи от думи на Станишев, че ”Борисов действа като държавник”

.
Изпълнителното бюро на БСП се разграничава от думите на президента на ПЕС Сергей Станишев, че премиерът Бойко Борисов действа като държавник, а не като политик. Смятаме, че такава оценка е крайно неадекватна. България е най-бедната и най-корумпирана страна в ЕС.
 

Това се казва в позиция на ИБ на БСП. В неея се посочва още: Заради корупция не ни приемат в Шенген. Потъпкана е парламентарната република, разделението на властите и правовата държава. На дъното сме по свобода на словото. Заявяваме, че позицията на БСП относно политиката на Борисов и ръководеното от него правителство остава непроменена - те  са вредни за България и промяната е необходима.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 130 |15.12.2025 „Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата . 1| 367 |15.12.2025 Танкерът „Кайрос“ ще бъде изтеглен до Бургаския залив . 0| 409 |15.12.2025 Външните министри на ЕС обсъждат войната в Украйна . 5| 544 |15.12.2025 Представят първи стъпки за изграждане на многоетажни квартални паркинги

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads