Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
35| 23933 | НОВИНИ

Ченге "вкара гол" във вратата на Бъчварова

Исканото от Бъчварова сведение на редови полицай
Исканото от Бъчварова сведение на редови полицай
Редови полицаи от Велинград вкара гол във вратата на шефката на МВР Румяна Бъчварова. Александър Семерджиев от Велинград е един от хилядите ченгета, които са влезли на мушката на проверяващи за това, че е протестирал срещу орязването на социалните привилегии. Тези проверки бяха възложени със заповед именно от Бъчварова.
 

Семерджиев надълго и нашироко е описал колко много се радва на предложените промени и дружно с колегите си ги е подкрепил. Нещо повече-всички са развели трибагреника в знак на голяма радост за случващото се. Допълва, че е пресякъл два-три пъти платното, защото е търсел обхват да се обади на съпругата си. Написаното от Семерджиев се превърна в хит в социалните мрежи. Днес следобед „творбата” му се разнася от бюро на бюро в полицейските структури. Ченгетата не крият, че след унизителното криене на промените, сега Румяна Бъчварова иска да ги притисне  до стената, като ги кара да пишат такива обяснения.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Ченгета: Събираме се да си опитваме ракията 9| 5331 | Ченгета: Събираме се да си опитваме ракията МВР-шефове наредиха ченгетата да се следят през мобилни и стационарни камери 4| 4979 | МВР-шефове наредиха ченгетата да се следят през мобилни и стационарни камери Фрог сметна: 82,5 млн. лв. отиват за ченгета, напуснали през септември и октомври 20| 6701 | Фрог сметна: 82,5 млн. лв. отиват за ченгета, напуснали през септември и октомври Забраниха на ченгетата да напускат РПУ-та след 17, 30 ч. до второ нареждане 4| 4662 | Забраниха на ченгетата да напускат РПУ-та след 17, 30 ч. до второ нареждане

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads