Реклама / Ads
0| 4525 |13.09.2015 НОВИНИ

ЧЕЗ проверява съоръженията до учебни заведения преди 15 септември

.
Целта на кампанията е да се потвърди, че всички обекти на дружеството са в пълна техническа безопасност.
 
ЧЕЗ Разпределение България започна профилактика на съоръженията от електроразпределителната мрежа, които се намират в близост до учебни заведения. Проверяват се съоръженията около всички училища и детски градини, които се намират на обслужваната от ЧЕЗ територия в Западна България. Кампанията се осъществява по повод началото на учебната година. Тя има за цел да потвърди, че съоръженията по електропреносната мрежа са в перфектно техническо състояние и пълна техническа базопасност.  

 

"Правим подобни проверки в началото на всяка учебна година, за да създадем условия да бъдат ограничени до минимум опасностите за нашите деца. Това е повод да призовем всички наши клиенти да бъдат бдителни и да подават сигнали, ако забележат нередности по мрежата и съоръженията", каза Васил Василев, ръководител направление "Експлоатация и поддържане", ЧЕЗ Разпределение България.

 

Сигнали могат да бъдат подавани на денонощната информационна линия 0700 10 010, на имейл адрес zaklienta@cez.bg, в центровете за обслужване на клиенти, на телефон 112 или при кметствата на общините.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4507 |15.05.2018 ЧЕЗ спира планираните ремонти по време на матурите . 0| 3855 |30.10.2016 ЧЕЗ извърши превантивен обход на 19 400 км. мрежа . 0| 4856 |10.07.2015 ЧЕЗ провежда профилактика за подобряване на eлектрозахранването . 0| 5070 |14.05.2015 ЧЕЗ започва профилактика на съоръженията си

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads