Реклама / Ads
3| 5574 |25.11.2015 НОВИНИ

Чудо! Намалявали тежките престъпления!

.
Евгени Диков
Швейцарски проект е оборудвал центрове за разследване на тежки престъпления и кабинети за експерти, разказа по БНТ Евгени Диков, зам.-главен прокурор.
 
Последните 5 криминалисти са обучавани във Волгоград; имало е обучителни курсове в Будапеща, но сега вече обучението ще става тук, ще дойдат и хора от Швейцария. Имало нови модификации на апарати, които хората познавали.

Разследването на атентата в Сарафово е пред финал, каза още Диков. До края на годината смятам, че ще приключи.

За Горни Лом вече има експертиза и до края на годината ще има предявяване на обвинения. Ще има обвиняеми, осведоми той.

Намаляват тежките престъпления, каза Диков, но посочи, че причина за това можело да е това, че не се съобщава от пострадалите. Увеличавали се кражбите на МПС.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 1824 |20.12.2025 Жена остави инвалидната си количка и пътува в Космоса . 0| 1792 |20.12.2025 Представители на САЩ, Египет, Катар и Турция се срещнаха, за да преразгледат плана за Газа . 0| 2114 |20.12.2025 Queens of the Stone Age пуснаха за свободно гледане концерта си от парижките катакомби . 2| 2147 |20.12.2025 Зеленски призова САЩ да окажат повече натиск върху Русия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads