Паднала е земна маса върху платното за движение към град Смолян. На място има полицейски служители, които регулират движението.

Там са и представители на ОПУ-Пловдив, за да се предприеме разчистване на пътя.

В град Пловдив са наводнени кръстовищата на бул. „Александър Стамболийски“ и бул. „Цар Борис Трети Обединител“ – продължение, както и на  бул. „Александър Стамболийски“ с ул. „Братя Бъкстон“.

На тези участъци също са разположени полицейски патрули. Преминаването там е възможно само за високопроходими автомобили. От страна на Община Пловдив са взети мерки за отводняване.