Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
9| 3300 | НОВИНИ

Делян Пеевски: България не може да бъде заложник на алчни деребеи и ДС-призраци!

Делян Пеевски
Делян Пеевски
България не трябва да бъде заложник на деребеи и призраци от най-мрачното ДС минало, държали в принуда и зависимости електората си 35 години и аз гарантирам, че винаги ще бъда стената, в която ще се блъснат тези, които гонят единствено личните си ламтежи за власт и пари. Това заяви председателят на ДПС-Ново начало Делян Пеевски.
 

Тези, които вече веднъж провалиха евроатлантическия кабинет на Росен Желязков, защото не виждаха личната си изгода, сега искат да паразитират на гърба на най-голямата политическа сила - ГЕРБ и с рекет и изнудване да грабят отново за сметка на хората, посочва той.

 

Ако това ще е моделът на така необходимото редовно правителство, ние от ДПС-НОВО НАЧАЛО настояваме този парламент да приеме скоростно Закона за държавния бюджет и всички важни за хората и бизнеса законови актове и отговорно да отидем на парламентарни избори, защото само през демократични избори България има шанс да получи определенo от хората мнозинство с ясен мандат за редовно правителство, категоричен е Пеевски.

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Германският военен министър зове разходите за отбрана да продължат да се увеличават 2| 3343 | Германският военен министър зове разходите за отбрана да продължат да се увеличават Край Курск севернокореец опитал да се взриви с граната заедно с украински командоси /видео/ 8| 4053 | Край Курск севернокореец опитал да се взриви с граната заедно с украински командоси /видео/ Осъденият на доживот по „Килърите“ Георги Вълев е починал в София 2| 3591 | Осъденият на доживот по „Килърите“ Георги Вълев е починал в София Певицата Бионсе дарява 2,5 млн. долара за подпомагане на пострадалите от огненото бедствие в Лос Анджелис 1| 3686 | Певицата Бионсе дарява 2,5 млн. долара за подпомагане на пострадалите от огненото бедствие в Лос Анджелис

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads