То е продължение на спора между ГЕРБ и "Продължаваме промяната" относно твърденията, че България е купувала руски газ на завишени цени от фирми посредници.
Делото за клевета влиза в съдебна фаза.
„Имаме дело с г-н Борисов. Аз лично го съдя. Мисля, че даже съдебният процес ще бъде, насрочен за ноември месец“, съобщи тогава Кирил Петков.