Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 3415 | НОВИНИ

Джокович триумфира в Синсинати след изключително зрелищен финал срещу Алкарас

Новак Джокович
Новак Джокович Източник: БГНЕС
Новак Джокович спечели титлата на Мастърс турнира в Синсинати след изключително зрелище във финала срещу Карлос Алкарас. Сърбинът спечели с 5-7, 7-6(7) 7-6(4).
 

Състезателите изиграха мача на годината. Срещата продължи 3 часа и 50 минути и предложи тенис на световно ниво.

 

Триумфът е под №1069 в кариерата на Джокович, с което той изпреварва Рафаел Надал и Иван Лендъл (с по 1068) и изостава единствено спрямо Джими Конърс (1274) и Роджър Федерер (1251).

 

Джокович и Алкарас са първите двама сигурни участници във финалите на АТР тази година. 36-годишният сърбин може да се похвали с 6 титли от надпреварата.

 

Предвижда се финалният турнир АТР да се проведе в Торино от 12 до 19 ноември.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Проливният дъжд отложи мачът на Гришо в Синсинати 0| 3023 | Проливният дъжд отложи мачът на Гришо в Синсинати Алкарас детронира Джокович след обрат на Уимбълдън 4| 4006 | Алкарас детронира Джокович след обрат на Уимбълдън Чехкинята Вондрошоува е първата финалистка на ”Уимбълдън”, триумфира над Свитолина 0| 3396 | Чехкинята Вондрошоува е първата финалистка на ”Уимбълдън”, триумфира над Свитолина Джокович загуби сет, но обърна Рубльов и е 1/2-финалист 0| 3702 | Джокович загуби сет, но обърна Рубльов и е 1/2-финалист

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads