Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4804 | НОВИНИ

Днес - и слънце, и облаци

Днес - и слънце, и облаци
Днес отново ще е слънчево. След обяд, главно над планинските райони, ще има временни увеличения на облачността, но ще е без валежи. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Дневните температури слабо ще се понижат и максималните ще са предимно между 26 и 31 градуса.
 

Атмосферното налягане ще се понижи, но ще остане по-високо от средното за месеца.

Над планините ще бъде предимно слънчево, след обяд с временни увеличения на облачността, но ще е без валежи. Ще духа умерен до силен вятър от изток-североизток.

 

Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 21 градуса, на 2000 метра - около 14 градуса.

 

По Черноморието ще бъде предимно слънчево и топло. Ще духа умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще са 26-27 градуса, колкото е и температурата на морската вода. Вълнението на морето ще е 1 - 2 бала.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Проект на Закон за съсловните организации внася днес Манолова 1| 4712 | Проект на Закон за съсловните организации внася днес Манолова Лятото продължава и днес 0| 4622 | Лятото продължава и днес Днес е кулминацията на магнитна буря, която засяга Земята 5| 6954 | Днес е кулминацията на магнитна буря, която засяга Земята Горещините продължават и днес 0| 4440 | Горещините продължават и днес

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads