Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 13568 | НОВИНИ

Доберман уби дете; тийнейджър насили 14-годишна

Доберман уби дете; тийнейджър насили 14-годишна
Нова пернишка трагедия! Домашно куче уби дете в циганската махала на кв. „Рудничар” в миньорския град. Доберманът, който от години живеел в къщата, по някое време миналата вечер се превъзбудил и скочил на детето като го захапал за врата.
 

 

За поредната драма с домашен любимец съобщава в. „Стандарт”. Майката ужасена грабнала момченцето и го понесла към пернишката болница. В спешното обаче установили, че 3-годишното дете вече е в клинична смърт. Малчугана е изгубил много кръв и спасяването беше невъзможно, коментира директорката на болницата д-р Вяра Церовска.

Разкъсана била сънната артерия в дясната страна на шията, уточниха медиците. Кръвта на хлапето е изтекла още у дома му.
За инцидента е уведомена полицията, която разследва инцидента. Кучето убиец е изолирано. Прокуратурата трябва да реши какво ще стане с него. Според съседи за детето се грижела главно баба му.

 

Друга трагедия пък се разигра в Асеновград, където в местната полиция получили сигнал за блудство с 14-годишно момиче. 53-годишна асеновградчанка е съобщила, че съседът й С.А. /17 г./ извършил блудствени действия с непълнолетната й дъщеря в периода от 24.08. до 30.08. Тинейджърът, известен на полицията, е арестуван за 24 часа в районното управление.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
ГЕРБ в НС: Спрете насилието и местните феодали 10| 5396 | ГЕРБ в НС: Спрете насилието и местните феодали Цигани скачат срещу насилието, тръгват на парад 29| 9783 | Цигани скачат срещу насилието, тръгват на парад Мъже насилили младеж да прави фалацио 7| 8104 | Мъже насилили младеж да прави фалацио Европа и САЩ казаха "не" на политическото насилие 32| 6836 | Европа и САЩ казаха "не" на политическото насилие

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads