Знаеше се, че 16-годишно момче от бургаския ж.к."Меден рудник" е изчезнало след скок от втория етаж на Моста в Бургас. Около 15:30 часа морето изхвърли тялото на момче под самия мост и всички подозираха, че това е точно тийнейджърът със смъртоносния скок, съобщи Флагман.бг.


Оказа се обаче, че е 13-годишно дете, което или се е удавило на плажа, или също е загубило живота си след скок от моста.


30-ина минути по-късно водолази откриха тялото на изчезналия тийнейджър.


Според експерти в момента морето е с вълнение бал и половина и има мъртво вълнение.