Въпрос: така окуражени, къде ще нахлуят мутрите утре? В президентството? В някой университет? В дома на някой критик на мутрите?
Отдавна предупреждавам: ГЕРБ няма да дадат властта по мирен път. Ще опитат някой щурм на Капитолия а ла Тръмп. Май почват да тренират.
Ето тук и сега се иска твърда държавна ръка.
Мутри вън.

Евгений Дайнов, Фейсбук