Актьорът Филип Аврамов, вдъхновен от министъра на културата, пресъздаде видеото.
„Здравейте, аз съм Просто Фильо от квотата на театралните актьори. И това не е шега, з@щото съм известен. Днес си направих селфи и видео, вдъхновен от Наско Атанасов, за да ме видят и чуят в Министерство на културата. Здравей татееееее, Здравей Наскоооо“