ГДБОП призна, че дебне хората във Фейсбук
По повод задържания Васил Коцев от ГДБОП за критики към премиера Борисов, от службата заявиха, че проверяват публикации в социалната мрежа Фейсбук, съдържащи заплахи към висши държавници.
По повод задържания Васил Коцев от ГДБОП за критики към премиера Борисов, от службата заявиха, че проверяват публикации в социалната мрежа Фейсбук, съдържащи заплахи към висши държавници.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
ГДБОП Ви съобщава,че с нищо не се събразява! Съдби много ще ПРЕЕБАВА на Който с политмафията се задява, ТОЙ ГОРКО И жестоко ЩЕ СЪЖеЛЯВА!
Мафията, която си има държава, се защитава чрез новозараждаща се ПОЛИТИЧЕСКА ПОЛИЦИЯ!
ОБСУЛЮТНУ НЕПЛАТЕНУ ЗАПЛАШВАНЕ: - Ние от поръчКУРатурата, бодро се присъединяваме, с гъзовете си разпрани от крадене политмафията И НИЙ ЩЕ ЗАЩИТАВАМЕ! МАМАТА МУ НАРОДА, ТОЙ НЕ НОСИ НИКАКВА ИЗГОДА!
ПО НЕПЛАТЕНО И ОТ НАЙ-НЕПЛАТЕНОТО ЗПЛАШВАНЕ: - НАП САМО УПОМЕНАВА, ЧЕ СЪДБИ ЩЕ ЗАСТРАШАВА! КОИТО С ПОЛИТМАФИЯТА СЕ ЕБАВА И РАХАТЛЪКА НИ РАЗРУШАВА, тотално ЩЕ СЕ ЗАЛИЧАВА!
НСО (под упойка - хероин струйно-венозно) САМО ЗАПЛАШВА НЕКУРИОЗНО - ЧЕ ВСЕКИ ЩЕ БЪДЕ СМАЧКАН С КОЛАТА АКО СЕ БАВА С "тикВАТА!
СВЕТА Е ГОЛЕМ и ПЕДЕРАЗИ ДЕБНАТ ОТВСЯКЪДЕ!
Браво на ГДБОП! Всички гадове-писачи в кауша! Ще ми пишат разни работи за премиера! Нищо, че после държавата ще плаща милиони заради решенията на Съда по правата на човека в Страсбург. Тия съдии там нищо не разбират от демокрация! Дръж народа в страх и подчинение! Само така! Браво на ГДБОП! Похвално!
ГДБОП ви присъжда златна значка (имитация) "пръв подгласник" на мин прим подвластник! С нея гордо се кичете и пред простосмъртните пъчете :)
,,Първите мъже в държавата"!? И кои са те? Ако говорите за БорисоФ, Хидроинженера от Сараите, ПееФски, ЦацароФ..... Пази Боже от такива ,,първенци"....
Ха честито, на Бъкгарската 'ДИМокрация'....
От наЖта червена набедена "ъристУкрация" какво другУ да очакваш, освен тотална имитация! А всъщност всичко е проста душевна народна КАСТРАЦИЯ!
http:www.advokatyordanova.com Повече от 5 години ме следят със сателит по цялата земя и малтретират със звукова вълна, за да ме заключат в лудница или на село. МВР ги крие и съм официално "луда"...
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.