Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
7| 6424 | НОВИНИ

ГЕРБ, БСП, ДПС, Атака и СДС в НС

ГЕРБ, БСП, ДПС, Атака и СДС в НС
Ако изборите бяха днес, в парламента със сигурност щяха да влязат ГЕРБ, БСП, ДПС, Атака и СДС - сочи изследване на Националния център за изследване на общественото мнение.
 
Ако изборите бяха сега, в парламента със сигурност щяха да влязат ГЕРБ, БСП, ДПС, Атака и СДС. Това сочат резултатите от изследване на Националния център за изследване на общественото мнение. Проучването е направено след внасянето на искането за вот на недоверие към правителството. Шансове при провеждане на силна кампания и мобилизиране на електората биха имали ДСБ и НДСВ. Вотът на недоверие е изиграл ролята на стимулатор на партийните електорати. От една страна, расте самочувствието на привържениците на тройната коалиция, от друга - опозицията набира сила. 52 процента от българите одобряват предложението да се гласува вот на недоверие заради високите нива на корупцията. ГЕРБ след местните избори минимално разширява своите избиратели, наблюдава се лека редукция в избирателния дял на БСП, коментират социолозите. Според тях темата за политическа апатия ще бъде основна в близката една година.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
„Атака” оглави Общинския съвет в Бургас, 438 жалби за касиране на изборите 1| 5865 | „Атака” оглави Общинския съвет в Бургас, 438 жалби за касиране на изборите Волен Сидеров: "Атака" има бъдеще и на обединителка 3| 5397 | Волен Сидеров: "Атака" има бъдеще и на обединителка 17:5:2 е съотношението в столичните райони между ГЕРБ, десни и леви 2| 6284 | 17:5:2 е съотношението в столичните райони между ГЕРБ, десни и леви Льо Пен подкрепи лично АТАКА на старта на изборите 4| 6034 | Льо Пен подкрепи лично АТАКА на старта на изборите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads