От "Граждани за София" ще представят своето виждане за проекта на парка. Те смятат, че в него има грешки и несъвършенства.

От Столичната община уверяват, че нямало да се секат дървета. Засега се предвижда премахване на автокъща от Борисовата градина.

Общественото обсъждане продължава до 19 юни.