1| 1929 |18.10.2024 НОВИНИ

Григор Димитров срази французин и продължава на четвъртфиналите в Стокхолм

.
Източник: БГНЕС
Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на турнира от сериите АТП 250 в Стокхолм.

Българинът победи французина Кантен Алис със 7-6 (1), 6-3 в мач, който продължи 100 минути.

Димитров отрази три сетбола при 4-5, а после стигна до тайбрек, в който спечели със 7-1 точки.

В последния гейм на втория сет родната ракета спечели категорично с гейм на нула.

На четвъртфиналите в петък, 18 октомври, Григор ще се изправи срещу Доминик Щрикер (Швейцария), който елиминира Матео Беретини от Италия.