"Благодаря на всички, които ме подкрепиха и гласуваха за мен. Уважавам избора и на тези, които не ме подкрепиха и поздравявам кандидатите, които отиват на балотаж", посочи още той.

"За мен и може би за тези, които не гласуваха, предстои труден избор между държавна сигурност и държавна собственост! И да - всеки носи отговорност за изборите си. Аз моя го направих и не съжалявам. Ще работя и ще го отстоявам!", казва още Хекимян.

Антон Хекимян остана трети на изборите София след Васил Терзиев (ПП-ДБ-СС) и Ваня Григорова (БСП), които предстои да се явят на балотаж идната неделя.

Резултатите на живо - следете тук.

А резултатите в областните градове, където протоколите са обработени на 100% - вижте тук. 

ФрогНюз