Селото се захранва от два каптажа, но заради лошата водопроводна система и множеството аварии има близо 100% водозагуби.

Липсата на водопровод от язовир Студена е проблем от години. Местните казват, че навремето тръбите са копани от тях и са на плитко и лесно се чупят. През последните 2-3 години режим на водата има и през зимата. Кметският наместник в селото заяви, че ежедневно се подават сигнали към ВиК дружеството, но без успех.