Реклама / Ads
26| 13154 |15.04.2021 НОВИНИ

Илиян Василев: Връх на злоба, човеконенавист и подлост е в първия ден на новия парламент правителството да закрива НОЩ

.
Илиян Василев Източник: БГНЕС
Връх на злоба, човеконенавист и подлост е в първия ден на новия парламент правителството да закрива Националния Оперативен Щаб, като че ли пандемията е въпрос на партийна целесъобразност. Много приказки се изприказваха за това че това са най-добрите професионалисти, едва ли не спасители на нацията. Оказаха се - обслужващ Борисов персонал.
 

Това пише в профила си във Фейсбук Илиян Василев.


Господин Борисов, много сте жалък, а от днес сте и криещ се от отговорност криминално проявено лице.


То бива бива озлобление от падането ви на власт, но отговорността на вашето правителство никой не е отменял. До избирането на ново.


Всяка смърт, всеки провал е на ваша сметка - вие СТЕ изпълнителната власт. Ако си мислите, че можете да накажете с КОВИД и смърт гласоповодавателите, защото ви свалиха се лъжете жестоко.


Със закриването на НОЩ като консултативен орган само признавате неговата абсурдност, безсилието си и омразата към българския народ, защото в момента хиляди българи се заразяват и търсят медицинска помощ. Тече и ваксинационна кампания, която има нужда от лидерство.


В същност завършвате логично на бунището на историята - при слабите и страхливи лидери. Тепърва ще разбирате значението на пословицата - можете да си вземате отпуск, може да бягате, но не можете да се скриете.


Пеевски успешно ви прехвърли титлата на най-бягащия от отговорност политик.




Връх на злоба, човеконенавист и подлост е в първия ден на новия парламента правителството да закрива Националния...

Posted by Ilian Vassilev on Thursday, 15 April 2021
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 2171 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 2142 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 6| 2147 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 1| 2168 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads