Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3873 | НОВИНИ

Йорданова: Изпълнителната власт действа с пълна скорост, докато НС не реши друго

Йорданова: Изпълнителната власт действа с пълна скорост, докато НС не реши друго
С пълна скорост действа изпълнителната власт, докато Народното събрание не реши друго. Нови избори сега са по-лош вариант за страната. Управлението е възможно, само ако има ясно мнозинство. Това ще кажат депутатите в парламента.
 

Това заяви правосъдният министър Надежда Йорданов в отговор на журналистически въпрос за политическата криза след изтеглянето на министрите на ИТН.

 

"Трябва да се намери по-добър начин на комуникация и да има ясна законодателна програма с ясни срокове", смята още Йорданова.

 

Ясни и доста амбициозни задачи има пред правосъдното министерство, заяви Йорданова по повод критиките за забавянето на правосъдната реформа. 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Политолог: Ясно е, че който е влязъл във властта, по някакъв начин ще злоупотреби 0| 8054 | Политолог: Ясно е, че който е влязъл във властта, по някакъв начин ще злоупотреби Инициатива ”Правосъдие за всеки”: Смяна на властта сега може да остави съдебната реформа в трета глуха 0| 3891 | Инициатива ”Правосъдие за всеки”: Смяна на властта сега може да остави съдебната реформа в трета глуха Нинова посочи 4-ри варианта за изход от политическата криза, БСП остава във властта 0| 4966 | Нинова посочи 4-ри варианта за изход от политическата криза, БСП остава във властта Йорданова: Надявам се, че забавянето на дебата за антикорупционното законодателство не е умишлено 0| 3469 | Йорданова: Надявам се, че забавянето на дебата за антикорупционното законодателство не е умишлено

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads