Реклама / Ads
1| 4677 |26.04.2018 НОВИНИ

Иванчева за Ваклин: Дори не се сещам, кой е този

.
„С Ваклин съм се срещала два пъти. Един път в общината, когато дойде и каза, че ще направи детска площадка. Преди това е било в началото. Не съм му поставяла условия, дори не се сещаме кой е този”. Това заяви пред журналисти в съда кметицата на „Младост” Десислава Иванчева.
 
Тя, заместничката й Биляна Петрова и Петко Дюлгеров отново се изправят пред съда днес.

Иванчева и Петрова се появиха пред журналистите с бележки в ръцете.

„Прокурорът ни е казал да не говорим с вас. Опитаха се да ни забранят да говорим, затова ви пишем бележки”,  заяви Иванчева.

Освен това допълни, че не се е съгласявала Румен Русев да я замества. „Искам другият зам.кмет да бъде – Владимир Клисуров”, допълни Иванчева.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 675 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 743 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 2| 755 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 0| 846 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads