В него беше намерена и част от задигнатите 185 хил. лв. Според неофициална информация той е носил у себе си 60 хил. лв., съобщава БТВ.

Арестуваният е от столичния кв. „Люлин” и е с чисто досие. Съучастниците му обаче са познати на полицията и имат криминални регистрации. Кражбата стана малко след 16:00 ч. в банков офис до голям хипермаркет. След като прибрали парите, обирджиите избягали с кола. Автомобилът им беше намерен опожарен в околностите на София.